Pożyczki PFR

Szanowni Państwo,

W obecnych realiach społeczno-gospodarczych, gdy wiele przedsiębiorstw szuka nowych instrumentów na poprawę płynności finansowej – wsparcie ekonomiczne jest nieodzownym bodźcem pomocowym w utrzymaniu przedsiębiorstwa. Wspólnie z naszym Partnerem Podkarpackim Funduszem Rozwoju pragniemy wesprzeć przedsiębiorstwa z terenu województwa podkarpackiego ze szczególnym ukierunkowaniem na sektor MŚP (Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw).

W związku z powyższym zachęcamy do skorzystania z pożyczek oferowanych dla przedsiębiorców MŚP mających swoja siedzibę na Podkarpaciu. Oferowane wsparcie (nawet do 1 mln zł!) przeznaczone jest w szczególności dla firm, które mają utrudniony dostęp do finansowania ze strony banków lub oczekują możliwości pozyskania środków na bardzo korzystnych warunkach: oprocentowanie 1,2% – 1,5% rocznie.

Jako Partner PFR zapewniamy bezpłatną pomoc przy przygotowaniu wniosku i wsparcie w całym procesie związanym z udzieleniem pożyczki. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

tel. 504 596 979, 17 852 56 46

e-mail: pfr@podkarpackie.com

Dokumenty:

Regulamin

Lista wymaganych dokumentów – Pożyczka hipoteczna, pożyczki obrotowe